loading...
پرسپوليس آنلاين
پرسپوليس آنلاين

تبليغات شماره يك پرسپوليس آنلاين
تبليغات شماره دو پرسپوليس آنلاين
آخرین ارسال های انجمن

آخرین اظهارات بازیکنان پرسپولیس بعد از تمرین امروز

رضا ساسانی راد بازدید : 177 دوشنبه 26 تیر 1391 نظرات (0)

به گزارش پرسپولیس آنلاین : تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس صبح امروز زیر باران شدید در ورزشگاه درفشی فر انجام شد و بازیکنان زیر نظر مانوئل ژوزه تمریناتی را برای آمادگی بیشتر براي ديدار با صنعت نفت آبادان در نخستین بازی لیگ دوازدهم انجام دادند.

بعد از تمرینات صبح امروز مصاحبه هایی با بازیکنان همچون بنگر، ماهینی، نوری و کاظمیان انجام دادیم که در ادامه خواهیم خواند.

*شرایطمان را با آب و هوای آبادان متناسب می کنیم

جواد کاظمیان مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص وضعیت این تیم قبل از بازی با صنعت نفت آبادان گفت: در حال حاضر تهران دو، سه روز است که هوای خوب پاییزی دارد و ما سر حال تر از همیشه تمرین می کنیم اما مشکل ما هوای گرم و شرجی آبادان است که باید تمام سعی مان را انجام دهيم تا در دقایق ابتدایی بازی شرایطم مان را با آب و هوای آبادان متناسب کنیم تا بتوانیم نتیجه لازم را در اولین بازی در لیگ دوازدهم بدست آوریم.

درپی محرومیت سرمربی استقلال در هفته اول لیگ/ سرمربی آلومینیوم هم ناگهان محروم شد!

رضا ساسانی راد بازدید : 219 دوشنبه 26 تیر 1391 نظرات (0)

مدادهای خودجوش به آبی ها پایان ناپذیر است!

به گزارش پرسپولیس آنلاین : پس از آنکه مشخص شد سرمربی تیم فوتبال استقلال نمی تواند تیم خودش را به دلیل محرومیت در هفته اول لیگ همراهی کند ، اکبر میثاقیان سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم رقیب استقلال در این هفته نیز محروم اعلام شد!
امروز دوشنبه و در فاصله سه روز به آغاز لیگ برتر اعلام شد سرمربیان تیم‌های فوتبال استقلال و آلومینیوم هرمزگان در هفته اول لیگ برتر محروم هستند.

امیر قلعه نویی و اکبر میثاقیان سرمربیان تیم های استقلال و آلومینیوم هرمزگان از سوی کمیته انضباطی محروم هستند و نمی توانند در هفته اول لیگ برتر روی نیمکت بنشینند.

قلعه نویی از مدت ها قبل می دانست به دلیل مصاحبه علیه خبرنگاران با حکم کمیته انضباطی محروم است اما اکبر میثاقیان روز گذشته متوجه شد به دلیل اخراج در آخرین بازی لیگ دسته اول در فصل گذشته مقابل ماشین سازی با جریمه و محرومیت روبرو شده است. بدین ترتیب دو تیم بدون سرمربی مقابل هم قرار می گیرند.

لیگ برتر از پنجشنبه هفته جاری آغاز می شود و تیم های استقلال و آلومینیوم جمعه ساعت 20:45 در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می روند.

این خبر در حالی اعلام شده است که انتقال محرومیت انضباطی ناشی از اخطار و اخراج در جریان بازی ها از یک لیگ به لیگ بعدی و از یک دسته به دسته بالاتر عجیب و کم سابقه به نظر می رسد!

گزارش تصویری : آخرین تمرین پرسپولیس پیش از بازی فولاد

رضا ساسانی راد بازدید : 365 پنجشنبه 22 تیر 1391 نظرات (21)

به گزارش پرسپولیس آنلاین : آخرین تمرین پرسپولیس پیش از بازی دوستانه با فولاد با حضور احمد ناجی مربی جدید این تیم برگزار شد. گزارش این تمرین به روایت عکس:

برای مشاهده تصاویر روی ادامه مطلب کلیک کنید...

مانوئل، شيفته تيكـي‌تاكاي بدون موقعيت / شكست با برتري 80 به 20

رضا ساسانی راد بازدید : 168 پنجشنبه 22 تیر 1391 نظرات (0)

به گزارش پرسپولیس آنلاین : روز سوم تمرين‌هاي مانوئل براي بازيكنان پرسپوليس روزي متفاوت از ساير تمرين‌ها بود. مانوئل تاكيد داشت بازيكنان در فضاي محدود فوتبال دستگرمي مدام به همديگر پاس بدهند و سرعت پاس‌ها و تعداد پاس‌هاي‌شان را زياد كنند.

در آن جلسه تمريني كار تا جايي شدت يافت كه بازيكنان بعد از پايان تمرين به شوخي به يكديگر مي‌گفتند: «امروز بارسلونا شده بوديم».

اين اصرار مانوئل در روزهاي بعد هم ادامه داشت و پيرمرد پرتغالي اصرار داشت هر تيم در فوتبال دستگرمي حداقل 45 پاس تا رسيدن به دروازه بدهد. ژوزه به بازيكنانش مي‌گفت نمي‌خواهد داخل محوطه جريمه حريف شويد و فقط پاس بدهيد. وي بعضا سوسا و نوري را از ارسال پاس به جلو منع مي‌كرد و خواستار گردش سريع توپ در زمين بود.

اين اتفاق در ديدار تداركاتي با آلومينيوم هم تكرار شد و پرسپوليسي‌ها در پاسكاري سريع فوق‌العاده كار كردند. سرخپوشان در بازي عصر دوشنبه بيشتر از 80 درصد مالكيت توپ را در اختيار داشتند اما در مجموع 7 موقعيت گل به دست آوردند كه 3 تاي آن روي ضربات ايستگاهي بود و يكي از آنها هم با پاس به جلوي كيا، پريدن قاضي از روي توپ و ضربه نهايي انصاري‌فرد گل شد.

با تمام اين برتري‌ها - هر چند با اشتباهات گردان و تغييرات زياد در تركيب - پرسپوليس به تيم ميثاقيان باخت تا مالكيت زياد سرخ‌ها بر توپ به چشم نيايد.

با اين حال به نظر مي‌رسد ژوزه پرتغالي شيفته مالكيت توپ و سيستم بازي اسپانيا باشد حتي اگر حفظ توپ منجر به خلق موقعيت نباشد. بايد ديد مانوئل تا كجا روي اين تاكتيك اصرار مي‌كند.

كريم انصاري فرد: مانوئل بزرگترين تهديد براي ساير تيم هاست

رضا ساسانی راد بازدید : 156 پنجشنبه 22 تیر 1391 نظرات (0)

به گزارش پرسپولیس آنلاین : مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت: كارنامه خوب مانوئل ژوزه به عنوان سرمربي پرسپوليس باعث شده است كه از حالا شخصيت قهرماني پيدا كنيم.

كريم انصاري فرد مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس افزود: اين قوت قلب در تيم فوتبال پرسپوليس زياد شده است كه با سرمربي جديد فصل را آغاز كنيم مانوئل ژوزه كارنامه خيلي خوبي در فوتبال دنيا دارد و از همين حالا با اين سرمربي بزرگ ترين تهديد براي ساير تيم ها ليگي خواهيم بود.

وي ادامه داد: مانوئل ژوزه مي تواند پرسپوليس را براي قهرماني هدايت كند و حالا با ژوزه شخصيت قهرماني پيدا كرده ايم.

به روی ادامه مطالب کلیک کنید...

قيب گردان از برزيل مي‌آيد / نيلسون كوره آ ژونيور، آخرين سرباز سرخپوش

رضا ساسانی راد بازدید : 395 پنجشنبه 22 تیر 1391 نظرات (3)

به گزارش پرسپولیس آنلاین : براي «تيم» شدن، اين پرسپوليس تنها يك دروازه‌بان كم دارد، دروازه‌باني كه شايعه‌ها مي‌گفتند ميثاق معمارزاده است و براي بازگرداندن او، باشگاه‌نشين‌ها كم تلاش نكردند.

ديروز اما همان‌ها خبر دادند كه حضور دوباره ميثاق در پرسپوليس منتفي شده و به جاي او قرار است يك برزيلي سرخپوش شود؛ نيلسون كوره آ ژونيور.

 دروازه‌بان كوتاه قد- 184 سانتيمتري- راست پا و 36 ساله‌اي كه در برزيل در شهر ويتوريا متولد شده و البته بهترين سال‌هاي فوتبالي‌اش را در ويتورياگيمارش پرتغال گذرانده.

به رو ادامه مطالب کلیک کنید...

روز آخر نقل و انتقالات / ایجنت های شیث رضایی به آب و آتش می زنند

رضا ساسانی راد بازدید : 194 پنجشنبه 22 تیر 1391 نظرات (0)

به گزارش پرسپولیس آنلاین : در حالی که مهلت نقل و انتقالات فوتبال به روز آخر رسیده شیث رضایی هنوز به هیچ تیم لیگ برتری ملحق نشده است.

این بازیکن که با باشگاه پرسپولیس هم تسویه حساب نکرده چند پیشنهاد لیگ برتری داشت اما صحبت هایی که در خصوص منشوری بودن او به دلیل حرکاتش با نصرتی مطرح شد مانع امضای قرارداد شد.

حالا و در شرایطی که تنها یک روز به پایان مهلت نقل و انتقالات لیگ برتر باقی مانده در صورتی که بازیکنی تا پایان امروز قرارداد خود با باشگاه لیگ برتری را ثبت نکند، یا باید راهی لیگ یک شود و یا نیم فصل از مسابقات لیگ برتر بیرون بماند.


بر روی ادامه مطالب کلیک کنید...

کاظميان:بداخلاق تر از ژوزه را هم ديده ام

رضا ساسانی راد بازدید : 175 پنجشنبه 22 تیر 1391 نظرات (0)

کاظميان:بداخلاق تر از ژوزه را هم ديده ام


اميدوارم اگر قرار است شکستي در کار باشد براي بازي‌هاي دوستانه باشد و در ليگ تنها پيروز شويم.

 

 

به گزارش پرسپولیس آنلاین : جواد کاظميان درباره دو بازي تدارکاتي اين تيم پيش از آغاز اين فصل مقابل آلومينيوم هرمزگان و صباي قم که با شکست سرخپوشان همراه بوده گفت: «بدن‌هاي ما هنوز تحت تاثير تمرين‌هاي سنگين دوران بدنسازي است و کمي طول مي‌کشد که به آمادگي لازم دست پيدا کنيم.»

بر روی ادامه مطالب کلیک کنید...

آخرين اخبار

تبليغات شماره سه پرسپوليس آنلاين

تعداد صفحات : 65

درباره ما
مدیر وبلاگ:سلام و وقت بخیر به تمام بازدیدکنندگان عزیز امیدوارم که این وبلاگ برای شما مفید باشد لطفا نظرات و انتقادات خودتان را با ما در میان بگذارید با تشکر.
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نظرسنجی
  عملکرد باشگاه در فصل نقل و انتقالات را چگونه ارزیابی می کنید ؟
  شما طرفدار كدام تيم هستيد؟
  آمار سایت
 • کل مطالب : 577
 • کل نظرات : 208
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 113
 • آی پی امروز : 1
 • آی پی دیروز : 12
 • بازدید امروز : 25
 • باردید دیروز : 13
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 25
 • بازدید ماه : 1,157
 • بازدید سال : 12,223
 • بازدید کلی : 423,839
 • جستجو
  در اين وبلاگ
  در كل اينترنت