loading...
پرسپوليس آنلاين
پرسپوليس آنلاين

تبليغات شماره يك پرسپوليس آنلاين
تبليغات شماره دو پرسپوليس آنلاين
آخرین ارسال های انجمن
محسن محبوب دل بازدید : 231 یکشنبه 15 مرداد 1391 نظرات (1)


به گزارش پرسپولیس آنلاین  : رئیس هیئت مدیره تیم استقلال که در خصوص برخی مسائل با مدیریت و سرمربی این تیم مشکلاتی دارد و در خصوص صحبت هایی که در مورد استعفای علی فتح اله زاده مطرح شد، با وی جلسه ای را برگزار کرد.

 

روی ادامه مطالب کلیک کنید ...

رضا ساسانی راد بازدید : 175 شنبه 14 مرداد 1391 نظرات (0)

به گزارش پرسپولیس آنلاین : پرسپوليس در دو بازي اخير خود خوب نتیجه نگرفته است. همين امر نوك پيكان انتقادات عده ای را متوجه مانوئل خوزه كرده است.

سرمربي پرتغالي سرخ‌ها معتقد است 10 روز استراحت براي شاگردان ملي‌پوشش در ابتداي فصل كافي نبوده و شرايط بدني آنها را تحت تاثير قرار داده است 

او به توانايي بالاي ملي‌پوشان پرسپوليس اعتقاد راسخ دارد و همين عدم‌استراحت كافي پيش از شروع فصل را عامل اصلي عدم‌ارايه كامل توانايي‌هاي آنها ذكر مي‌كند. جالب اينكه مانوئل خوزه براي دفاع از تئوري خود ليونل مسي را مثال مي‌زند و مي‌گويد: ستاره بارسلونا پس از يك ماه استراحت مطلق به تمرينات اين تيم اضافه شد يا ملي‌پوشان اسپانيا كه پس از قهرماني در يورو 2012 به تازگي در تمرينات تيم‌هاي‌شان حاضر شده‌اند.

رضا ساسانی راد بازدید : 277 شنبه 14 مرداد 1391 نظرات (0)

به گزارش پرسپولیس آنلاین : شکایت از اعضای باشگاه استقلال بدلیل مشکلات مالی همچنان ادامه دارد و در این میان چند تن از اعضای قدیمي این تیم با شکایت رسمی از مدیرعامل استقلال خواستار رسیدگی شدند.

صمد مرفاوی، سیامک رحیم پور و ناصر فریاد شیران که پیش از این با آبی ها همکاری داشتند پس از گذشت چند سال از همکاری شان به مبالغ مالی و پیش قرار دادهای خود نرسیدند به همین دلیل خواستار این هستند که مسئولان شرایط را برای آنها تغییر دهند.

روی ادامه مطالب کلیک کنید ...

رضا ساسانی راد بازدید : 172 شنبه 14 مرداد 1391 نظرات (0)

به گزارش پرسپولیس آنلاین : مهدی مهدوی کیا غیاب بزرگ مراسم افطار باشگاه پرسپولیس بود تا با علی پروین روبرو نشود.

مهدی مهدوی کیا از صبح پنجشنبه تلفن همراه خود را خاموش کرده و در مراسم افطار باشگاه که با حضور همه بازیکنان و اعضای کادرفنی برگزار شد هم غایب بود تا با عضو هیئت مدیره باشگاه مواجه نشود.

 

روی ادامه مطالب کلیک کنید ...

رضا ساسانی راد بازدید : 205 جمعه 13 مرداد 1391 نظرات (0)

به گزارش پرسپولیس آنلاین : گزارش تصویری دوم از مراسم افطار باشگاه پرسپولیس . در این تصاویر بیش از هر چیز خنده های علی کریمی و ایمون زاید جلب توجه می کند!

ضیافت افطار باشگاه پرسپولیس شب گذشته به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی(ع) تحت عنوان شب سرخ کریم اهل بیت و دلدارانش در ورزشگاه درفشی‌فر برگزار شد که حاشیه‌های این مراسم را در زیر می‌خوانید.

روی ادامه مطالب کلیک کنید ...

محسن محبوب دل بازدید : 208 پنجشنبه 12 مرداد 1391 نظرات (1)


به گزارش پرسپولیس آنلاین  : يحي گل محمدي سرمربي تيم فوتبال صباي قم در مقابل پرسپوليس حق نشستن روي نيمكت تيمش را ندارد.

 

به گزارش پرسپولیس آنلاین، يحي گل محمدي سرمربي تيم فوتبال صبا قم هفته پيش با حكم كميته انضباطي فدراسيون فوتبال به دو جلسه محروميت در بازي هاي رسمي محكوم شد.

 

 

روی ادامه مطالب کلیک کنید ...

رضا ساسانی راد بازدید : 201 پنجشنبه 12 مرداد 1391 نظرات (0)

به گزارش پرسپولیس آنلاین : سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در جمع هواداران گفت:‌شرایط‌مان بهتر شده و نگران دربی نباشید.

ژوزه مانوئل قبل از تمرین امروز در هنگام ورود به ورزشگاه درفشی‌فر وقتی که با یک هواداری که با زبان انگلیسی مسلط بود برخورد کرد، در پاسخ سؤال این فرد که هواداران کمی نگران هستند، گفت:

خوشبختانه شناختم از این تیم بهتر شده و من از شما می‌خواهم که نگران دربی نباشید.

روی ادامه مطالب کلیک کنید ...

رضا ساسانی راد بازدید : 163 چهارشنبه 04 مرداد 1391 نظرات (0)

به گزارش پرسپولیس آنلاین : ناظر مسابقه پرسپولیس و فجرسپاسی به مسیری که سرمربی پرسپولیس برای رسیدن به رختکن طی کرد ایراد گرفت.

در پایان نیمه اول مانوئل ژوزه قصد داشت از وسط زمین خود را به رختکن پرسپولیس برساند که یکی از ناظران مسابقه به او ایراد گرفت ولی ژوزه به شدت به این ناظر اعتراض کرد و در نهایت با پادرمیانی شیرینی سرپرست پرسپولیس ماجرا تمام شد و ژوزه از وسط زمین به مسیر خود ادامه داد.

روی ادامه مطالب کلیک کنید ...

رضا ساسانی راد بازدید : 194 سه شنبه 03 مرداد 1391 نظرات (0)

به گزارش پرسپولیس آنلاین : سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با حضور در ورزشگاه آزادی از نزدیک دیدار پرسپولیس و فجرسپاسی را تماشا می‌کند.

مانوئل ژوزه سرمربی پرسپولیس به دلیل اینکه قرارداد داخلی با باشگاه پرسپولیس امضا کرده توانست روی نیمکت پرسپولیس بنشیند.

روی ادامه مطالب کلیک کنید ...

رضا ساسانی راد بازدید : 216 سه شنبه 03 مرداد 1391 نظرات (0)

به گزارش پرسپوليس آنلاينفدراسیون فوتبال تصمیم گرفت به صدا و سیما اجازه دهد مسابقات لیگ برتر فوتبال را پخش تلویزیونی کند

علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال در جلسه ای که با نماینده سازمان صدا و سیما داشت با این سازمان توافق کرد که مسابقات لیگ برتر فوتبال پخش تلویزیونی شوند.

 

روي ادامه مطالب كليك كنيد ...

 

رضا ساسانی راد بازدید : 183 سه شنبه 03 مرداد 1391 نظرات (0)

به گزارش پرسپولیس آنلاین : کاپیتان پرسپولیس 35 ساله شد و به همین بهانه شب گذشته در محل اردوی تیم، جشن تولدی برای مهدی مهدوی کیا تدارک دیده شد.

دوشنبه شب حضور سرخپوشان در محل اردو به فرصتی برای برپایی جشن سی و پنجمین سالروز تولد کاپیتان این تیم مهدی مهدوی کیا بدل شد.

روی ادامه مطالب کلیک کنید ...

رضا ساسانی راد بازدید : 190 دوشنبه 02 مرداد 1391 نظرات (0)

دشمنی با مردمی ترین تیم کشور تمامی ندارد

به گزارش پرسپولیس آنلاین : کمیته استیناف فدراسیون فوتبال رای پیشین خود مبنی بر محرومیت دو جلسه‌ای هواداران پرسپولیس از حضور در ورزشگاه‌ها را لغو نکرد.

در حالی که علیرضا صالحی، رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال صبح امروز دوشنبه از احتمال بخشش یک جلسه از محرومیت هواداران پرسپولیس از حضور در ورزشگاه خانگی خبر داده بود اما در پایان نشست عصر امروز کمیته استیناف با این تخفیف مجازات مخالفت شد.

روی ادامه مطالب کلیک کنید ...

رضا ساسانی راد بازدید : 213 دوشنبه 02 مرداد 1391 نظرات (0)

سومین سیلی به گوش مدیر این بار با شرط عجیب سرمربی

به گزارش پرسپولیس آنلاین : مدیرعامل باشگاه استقلال پس از منتفی شدن انتقال مجیدی به شدت از دست سرمربی و معاون اجرایی باشگاهش شاکی است.

علی فتح الله زاده که تلاش بسیاری داشت تا بتواند فرهاد مجیدی را در آخرین سال فوتبالی اش به استقلال برگرداند و دل هواداران را به دست بیاورد اما امیر قلعه نویی با شرط بازوبند سبب شد تا شماره 7 قید بازگشت به تیم را بزند.

روی ادامه مطالب کلیک کنید ...

رضا ساسانی راد بازدید : 248 دوشنبه 02 مرداد 1391 نظرات (0)

به گزارش پرسپولیس آنلاین : انگار نه انگار كه همين ديروز، علي فتح الله‌زاده بلندگو در دست در خيابان‌هاي شهر مي‌چرخيد و فرياد الاسف از حيف و ميل بيت‌المال سر مي‌داد.

انگار نه انگار كه او بابت خريد‌هاي سرسام‌آور رويانيان خود را در نقش وكيل‌مدافع حقوق ملت ايران معرفي مي‌كرد و مي‌خواست مقابل جابه‌جايي‌هاي غول‌آساي تراول‌ها توسط مديريت پرسپوليس را بگيرد و فقط فرياد مي‌زد: «از كجا؟ از كجا؟ از كدام خزانه دولتي؟»

روی ادامه مطالب کلیک کنید ...

رضا ساسانی راد بازدید : 203 دوشنبه 02 مرداد 1391 نظرات (1)

به گزارش پرسپولیس آنلاین : با اعلام خبر پخش تلويزيوني مسابقات فوتبال از هفته‌ي دوم ليگ برتر، به نظر مي‌رسد بايد كابوس پخش نشدن اين بازي‌ها از تلويزيون را كه مدتي مخاطبان علاقمند به فوتبال را نگران كرده بود، در حال حل شدن است.

بر اساس كنداكتور شبكه سه، برنامه «فوتبال برتر» مسابقه پرسپولیس و فجرسپاسي را سه‌شنبه ـ سوم مرداد ماه ـ ساعت 22 و 30 دقيقه پخش مي‌كند.

روی ادامه مطالب کلیک کنید ...

رضا ساسانی راد بازدید : 208 یکشنبه 01 مرداد 1391 نظرات (0)

به گزارش پرسپولیس آنلاین  : علي كريمي كلا فوتباليست عجيبي است و كار‌هاي خاصي مي‌كند كه اصلا قابل پيش‌بيني نيست و خيلي‌ها را انگشت به دهان مي‌كند.

كريمي بعد از پايان بازي با نفت آبادان راحت‌تر از حد تصور پيراهن خود را تقديم به توپ جمع‌كن خردسال آباداني كرد كه اين مهم از نگاه عكاسان حاضر در محل دور نماند اما اتفاق عجيبي لحظاتي بعد رخ داد.

آنجا كه چند آدم درشت‌هيكل حاضر در زمين به زور و با كتك زدن آن توپ جمع‌كن خردسال، پيراهن كريمي را از او گرفتند تا كودكي كه احتمالا خيلي راحت به يكي از آرزوهاي زندگي‌اش رسيده بود ناراحت و دست خالي بماند. علي كريمي كه از اين اتفاق آگاه شده بود به شدت عصباني و ناراحت شد و از اتفاقي كه افتاد ابراز تاسف مي‌كرد اما دستش به جايي بند نبود تا براي آن پسر بچه كاري كند!

رضا ساسانی راد بازدید : 268 شنبه 31 تیر 1391 نظرات (0)

پایان 17 سال فوتبال حرفه ای با پیراهن پرسپولیس

به گزارش پرسپولیس آنلاین : مهاجم پیشین شماره 9 کشورمان که پس از مسابقات انتخابی جام جهانی 2012 آفریقای جنوبی از فوتبال ملی خداحافظی کرد در سالروز تولدش 36 سالگی‌اش، به دوران بازیگری‌اش در فوتبال خاتمه داد.

بازی‌های آسیایی بانکوک 1998 روزهای ظهور ستاره‌‎ای جوان در خط حمله ایران بود، بازیکنی که با تکیه بر نظم و تلاش منحصر به فردش، از تیم پاس به هامبورگ آلمان رفت و جزو نخستین لژیونرهای فوتبال ایران بود که بدون حضور در سرخابی‌های پایتخت به چنین موفقیتی دست یافته است.

روی ادامه مطلب کلیک کنید ...

رضا ساسانی راد بازدید : 679 جمعه 30 تیر 1391 نظرات (1)

به گزارش پرسپولیس آنلاین : این تصویری است منتشر نشده از بزرگمرد فوتبال ایران در پایان نخستین مسابقه پرسپولیس در دوازدهمین دوره لیگ برتر. در قابی بیانگر بزرگی 8 افسانه ای:

او که با نبوغ خارق العاده و سحر آمیزش در زمین فوتبال مقدمه نخستین پیروزی تیمش را در گرمای 52 درجه آبادان فراهم کرد و مسبب شادی میلیون ها هوادار پرطرفدارترین تیم قاره کهن شد، در پایان این مسابقه، قابی دیگر از تفاوت های اسطوره فوتبال ایران را با ستاره های پوشالی نشان داد.

 

برای مشاهده عکس روی ادامه مطالب کلیک کنید ...

رضا ساسانی راد بازدید : 184 پنجشنبه 29 تیر 1391 نظرات (0)

به گزارش پرسپولیس آنلاین : علی كریمی بازیكن تیم فوتبال پرسپولیس تهران در ابتدا بازی از سوی هواداران تیم فوتبال صنعت نفت آبادان تشویق شد.


هواداران تیم فوتبال صنعت نفت آبادان پیش از آغاز دیدار تیم خود مقابل پرسپولیس تهران به دلیل دیر باز شدن درهای ورزشگاه تختی آبادان به شدت ناراحت بودند.


روی ادامه مطالب کلیک کنید ...

رضا ساسانی راد بازدید : 147 پنجشنبه 29 تیر 1391 نظرات (0)

به گزارش پرسپولیس آنلاین : علی كریمی بازیكن تیم فوتبال پرسپولیس تهران در ابتدا بازی از سوی هواداران تیم فوتبال صنعت نفت آبادان تشویق شد.


هواداران تیم فوتبال صنعت نفت آبادان پیش از آغاز دیدار تیم خود مقابل پرسپولیس تهران به دلیل دیر باز شدن درهای ورزشگاه تختی آبادان به شدت ناراحت بودند.


روی ادامه مطالب کلیک کنید ...

رضا ساسانی راد بازدید : 197 پنجشنبه 29 تیر 1391 نظرات (0)

به گزارش پرسپولیس آنلاین : تیم فوتبال پرسپولیس در اولین بازی لیگ برتر دوازدهم بدون سرمربی برابر نفت آبادان به میدان رفت.

مانوئل ژوزه سرمربی پرتغالی پرسپولیس امشب روی نیمکت این تیم حضور ندارد و از جایگاه ویژه تماشاگر بازی با نفت آبادان است.

روی ادامه مطالب کلیک کنید ...

رضا ساسانی راد بازدید : 241 پنجشنبه 29 تیر 1391 نظرات (2)

سرگیجه مخاطبان فوتبال از ماجرای پخش تلویزیونی

به گزارش پرسپولیس آنلاینمهدي هاشمي ـ تهيه‌كننده برنامه «فوتبال برتر» شبكه سه ـ خبر پخش مسابقات فوتبال ليگ برتر از تلويزيون را تاييد كرد.

مهدی هاشمی از پخش مستقیم بازی های هفته نخست لیگ برتر خبر می دهد. اين تهيه‌كننده برنامه‌هاي ورزشي تاكيد كرد:‌ همه چيز براي پخش مستقيم بازي‌هاي ليگ برتر فوتبال آماده است.

روی ادامه مطالب کلیک کنید ...

رضا ساسانی راد بازدید : 177 سه شنبه 27 تیر 1391 نظرات (0)

نیلسون زیر سقف قرارداد ایرانی ها از پرسپولیس پول می گیرد

به گزارش پرسپولیس آنلاینديروز حجم عمده‌اي از مطالب و صفحات مربوط به اخبار پرسپوليس به شايعه نارضايتي ژوزه مانوئل از شرايط موجود اختصاص داشت و اينكه سرمربي پرتغالي قرمزها با ناراحتي از اين وضع قصد دارد پرسپوليس را ترك كند.

از آنجايي كه قرارداد مانوئل و دستيارانش با پرسپوليس ثبت نشده اين شايعات جدي گرفته شد.

بر روی ادامه مطالب کلیک کنید ...

آخرين اخبار

تبليغات شماره سه پرسپوليس آنلاين
درباره ما
مدیر وبلاگ:سلام و وقت بخیر به تمام بازدیدکنندگان عزیز امیدوارم که این وبلاگ برای شما مفید باشد لطفا نظرات و انتقادات خودتان را با ما در میان بگذارید با تشکر.
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نظرسنجی
  عملکرد باشگاه در فصل نقل و انتقالات را چگونه ارزیابی می کنید ؟
  شما طرفدار كدام تيم هستيد؟
  آمار سایت
 • کل مطالب : 577
 • کل نظرات : 208
 • افراد آنلاین : 8
 • تعداد اعضا : 113
 • آی پی امروز : 71
 • آی پی دیروز : 84
 • بازدید امروز : 482
 • باردید دیروز : 1,232
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 4,287
 • بازدید ماه : 482
 • بازدید سال : 35,894
 • بازدید کلی : 479,821
 • جستجو
  در اين وبلاگ
  در كل اينترنت